ٍ
رویدادها
موضوعات داغ

«سانفرانسیسکو از افغانستان بدتراست.»

شهروند افغانستان پس از دزدی صدهزار دالر از مغازه اش در سانفرانسیسکو: «اینجا از افغانستان بدتراست.»

صاحب افغانستانی یک فروشگاه در سانفرانسیسکو پس از از دست دادن 100 هزار دالر به دزدان گفته است که اینجا از افغانستان بدتر است.او پس از اینکه یک گروه دزد بیش از 100000 دالر کالا را از دکان دخانیات او دزدیدند،چنین گفته است.

زاهد، یکی از مالکان دوکان فروش دخانیات در منطقه ریچموند سانفرانسیسکو، به فاکس نیوز دیجیتال گفته است: «سیاستمداران باید این موضوع را کنترول کنند زیرا اینجا از افغانستان بدتر است. اشاره او به جرایم در این شهر بود که سه شنبه شب انجام شد، زمانی که گروهی از دزدان شیشه های مغازهء او را شکستند و با حدود 80000 دالر مال و 20000 دالر پول نقد فرار کردند.

زاهدگفته است: «حداقل در افغانستان طالبان دست دزدان را قطع می کنند و مردم از ارتکاب چنین جنایتی می ترسند.»

او توضیح داده که: «آنها می‌دانند که پولیس کاری انجام نخواهد داد. او افزود که پولیس به او گفته است که دست آن ها کوتاه است.ادارهء پولیس سانفرانسیسکو که با کمبود نیروی انسانی در سطح بحران مواجه است، به فاکس نیوز دیجیتال تایید کرد که افسران در ساعت 2:44 بامداد روز چهارشنبه در محل حاضر شدند و مشاهده کردند که پنجرهء مغازه شکسته شده و اجناس پراکنده شده است..”هنوز کسی دستگیر نشده است و زاهد گفته است که هفت نفر در دو اتومبیل دراین قضیه دخیل بوده اند.

او گفته است : «ما دراینجا مسئله مواد مخدر داریم، مسئله بی خانمان داریم، و علاوه بر این، این احمق ها وارد اینجا می شوند و هر چه می خواهند برمی دارند.» او که در سال 1987 به ایالات متحده مهاجرت کرده و فروشگاه خود را در سال 2003 افتتاح کرد، گفته است که اوضاع در سانفرانسیسکو بدتر از همیشه است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا