ٍ
رویدادها

فروش خانه با صاحب‌خانه برای مجردان در اندونزیا

یک آگهی برای فروش خانه ای در اندونزیا پس از آن خبرساز شد که در آگهی فروش این خانه آمده بود که هر کس این خانه را بخرد، می تواند با خانم صاحب خانه نیز ازدواج کند.

این آگهی که در اینترنت پخش شده بود، مانند اکثر موارد دیگر آگاهی های فروش خانه، یک آگهی عادی بود و این که یک طبقه، دارای دو اتاق خواب، دو حمام، یک فضای پارکینگ و یک حوضچه ماهی است.

اما در عین حال همچنین به خریداران پیشنهاد ویژه ای می دهد و آن اینکه” که وقتی این خانه را می خرید، می توانید از صاحبش بخواهید با شما ازدواج کند”، در کنار این آگهی عکسی از وینا لیا، بیوه 40 ساله و صاحب سالن زیبایی است که مالک این خانه است که  در جزیره جاوه قراردارد و به قیمت هفتاد و پنج هزار دالر به فروش گذاشته شده است.

البته با خود خانم صاحب خانه، به شرط ازدواج اما.

خبر این پیشنهاد به سرعت در میان کاربران اینترنت در اندونزیا به شکل دیوانه کننده پخش شده است. یکی از کاربران گفته است که این خانم “لیا”بسیار با هوش است – حتی اگر خانه فروخته شود، او مالک باقی خواهد ماند.”

خود لیا خانم  به خبرگزاری فرانسه گفته است که از واکنش مردم شوکه شده است، زیرا انبوهی از خبرنگاران برای مصاحبه با او آمده بودند و حتی پولیس در این کشور محافظه کار با اکثریت مسلمان از او تحقیق کرده است.

او گفته است: “پلیس برای راستی‌آزمایی این خبر آمد، زیرا آنها این را یک تبلیغ نادرست می‌دانند. اما من به آنها توضیح دادم که این ایدۀ من نبوده است.”

به گزارش ان دی تی وی: این خانم که مادر دو فرزنداست توضیح داده است که از یکی از دوستانش که مشاور املاک بود خواسته بود به او کمک کند تا برای خانه اش خریدار پیدا کند و همچنان شوهر، اما انتظار داشت که او این خبر را به تعداد محدودی از مردم منتقل کند، نه اینکه  در گسترده گی نشر و پخش شود.

این خانم گفته که به یکی از دوستانم که به عنوان مشاور املاک کار می کند، گفتم که اگر خریدار مرد مجرد است بخواهد خانه بخرد و در عین حال دنبال همسر باشد، می تواند به من اطلاع دهد.

او اضافه کرده که تاحال اما تنها یک خریدار بالقوه وجود دارد که از خانۀ او بازدید کرده اما او از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا