ٍ
America آمريكا

سریال جذاب طنز امریکایی Community

کمونیتی یکی از سریال های کمدی وجذابی است که هم اکنون  نیز نت فلکس درحال پخش است. این سریال به باور بسیاری یکی از بهترین سریال‌های کمدی قرن بیست و یک به شمار می رود. این سریال آمریکایی طرف داران زیادی دارد ویکی از سریال هایی است که درعین اینکه به  تنوع قومی ومذهبی درآمریکا پرداخته، با رویکردی طنز به بسیاری از مسایل جامعه ء امروزی نگاه کرده است.

اجتماع دان هارمون یک سریال خلاق و احساسی با داستان‌گویی متناسب سیت‌کام است که دسته‌بندی و صلاحیت خود را به‌آسانی به‌دست می‌آورد. صحنه‌های اصلی گروهی از دانشجویان گریندیل، جامعه‌ای به‌‌شدت خنده‌دار را در بر می‌گیرد؛ گروهی دانشجو در گروه‌های درسی مختلف با تجربیات ناموفق خنده‌دار.

سریال از آن‌چه فکر می‌کنید بسیار عجیب‌تر، بامزه‌تر و قابل‌لمس‌تر است و از تمام حقه‌هایی که سریال انیمیشنی ریک و مورتی (Rick & Morty) هارمون را جذاب می‌کند، بهره می‌برد.

این سریال یکی از تأثیرگذارترین داستان‌ها درباره‌ی یافتن دوست است و صحنه‌های خنده‌دار فراوانی از کمدی‌های تلویزیونی را ارائه می‌دهد، در حالی که هم‌زمان بدون از دست دادن سررشته‌، در ژانرهای مختلف سفر می‌کند. اجتماع، برادران روسو را پیش از اینکه وارد دنیای مارول شوند، به دنیا معرفی کرد و دونالد گلاور را پیش از اینکه گامبینو تبدیل به یک اسم خانگی مشهور شود برجسته کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا