ٍ
America آمريكا

جاستین ترود نخست وزیر کانادا: درکنار مردم افغانستان هستیم

اخیرا در رسانه ها گزارش شد که کانادا از سی هزارمین پناهجوی افغان خود استقبال کرده و تا اکنون سه چهارم راه رسیدن به هدف خود را پیموده است

جاستین ترودو نخست وزیر کانادا با ابراز حمایت از زنان افغانستان گفته است که کانادا همواره درکنار مردم افغانستان خواهد بود.  به نقل از برشنا نظری خبرنگار آزاد درکانادا:آقای ترودو از افغانستان به عنوان کشور زیبا یاد کرده و گفته است که خواهان تامین صلح در آن کشور است. نخست وزیر کانادا در حالی به روز جمعه پنجم می این پیام را داده است که زنان در افغانستان با محدودیت های فراوان کار و آموزش رو برو هستند.

اخیرا در رسانه ها گزارش شد که کانادا از سی هزارمین پناهجوی افغان خود استقبال کرده و تا اکنون سه چهارم راه رسیدن به هدف خود را پیموده است. به گفتهء مقام های کانادایی” هدف بیرون آوردن ۴۰۰۰۰ نفر از شهروندان افغانستان از زیر چنگال طالبان است.” به گزارش کانادا ریفوجی نیوز: شان فریزر، وزیر مهاجرت کانادا اخیراًگفته است: « کانادا با استقبال از بیش از ۳۰۰۰۰شهروند آسیب پذیر ازافغانستان به خانه جدیدشان، نقطه عطفی را در سنت دیرینه بشردوستانه خود رقم زده است. او افزوده که این دستاورد بلندپروازانه ای است زیرا ما در راستای هدف خود برای اسکان مجدد ۴۰۰۰۰ شهروند افغانستان تا سال ۲۰۲۳ تلاش می کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا