ٍ
America آمريكاجامعه
موضوعات داغ

درآمریکا:رضاکاران تلاش دارند برای خانواده مهاجر افغانستان با سیزده فرزند خانه بخرند

این سازمان اخیرا یک صفحه GoFundMe با هدف جمع آوری 350000 دالر راه اندازی کرده است.

درآمریکا:رضاکاران تلاش دارند برای خانواده مهاجر افغانستان با سیزده فرزند خانه بخرند

چند جفت کفش در جلوی در پراکنده بودند. یک فرش قالین در اتاق نشیمن جلوه می کند. بخار از دیگ های روی اجاق آشپزخانه بلند می شود، بوی برنج در فضا می پیچد.

رحمت گل صافی و همسرش در بعدازظهر جمعه خاموش اند،حداقل فعلا. هر لحظه می‌دانند 13 فرزندشان از در عبور می‌کنند، خنده‌ها، قدم‌ها و کوله پشتی های شان تکان‌ تکان خورده و سکوت را می‌شکند.

برای نزدیک به یک سال، این زوج و فرزندانشان از جمله صدها پناهجوی افغانستان بودند که سال گذشته پس از فروپاشی دولت کشورشان در آیووا ایالات متحده اسکان داده شدند وست د موین یک مدیر غیرانتفاعی محلی که با خانواده صافی کار می کند، می گوید که آنها دوباره در آستانهء آواره شدن و از دست دادن خانه اجاره ای خود هستند زیرا صاحبان اصلی آن قصد دارند این مکان را بفروشند.تینا نوستروم، رئیس انجمن محلی غیرانتفاعی کمک به پناهندگان، گفت که این خانواده تا 30 جون فرصت دارند خانه دیگری پیدا کنند و او برای کمک به جامعه مراجعه می کند.

این سازمان اخیرا یک صفحه GoFundMe با هدف جمع آوری 350000 دالر راه اندازی کرده است.  مسوولین سازمان خیریه گفته اند که امید این است تا پول کافی جمع آوری شود واین خانواده بتوانند خانهء خود را خریداری کنند.

آنهاگفته اند: “پیدا کردن یک گزینه اجاره برای 15 نفر بسیار سخت است. گزینه های زیادی در آنجا وجود ندارد.” “بعضی از مردم می گویند، “اوه، شاید شما باید دو آپارتمان بگیرید” یا چیزی شبیه به آن. اما این یک خانواده است، می دانید. آنها باید در یک خانه با هم باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا