ٍ
جامعه

رژلب پنجاه هزار دالری همسر موکیش امبیانی میلیاردر هندی

وکش آمبیانی که دارایی 87 میلیارد دالری دارد، یک ساعت رولکس ساده 8500 دالری دردست اش است، اما همسر او نیتا یک الماس 225000 دالری دارد

رژلب پنجاه هزار دالری همسر موکیش امبیانی میلیاردر هندی

در حالی که همسرش موکش آمبیانی که دارایی 87 میلیارد دالری دارد، یک ساعت رولکس ساده 8500 دالری دردست اش است، اما همسر او نیتا یک الماس 225000 دالری دارد. همسر ثروتمندترین مرد آسیا یک بار ظروف یک میلیون دالری خرید و با جت شخصی خود به فروشنده برگشت داد.

همسر ثروتمندترین مرد هند، موکش آمبیانی یک زن ثروتمند است. با این حال، فهرست دارایی‌های آن‌ها به ما بینش بهتری درباره میزان ثروت فوق‌العاده آن‌ها می‌دهد. نیتا آمبانی در خانه ای 2 میلیارد دالری به نام آنتیلیا زندگی می کند که یکی از بلندترین و بزرگ ترین اقامتگاه های خصوصی جهان است. برای این زن 59 ساله هدیه دادن جواهرات عروسش به ارزش 55 میلیون دالربسیار عادی است . این نیکوکار 50000 دالر برای مجموعه رژ لب سفارشی می پردازد.

همسر نیتا آمبیانی، موکش، با دارایی خالص 87 میلیارد دالر، در میان ده میلیاردر برتر جهان قرار دارد. جای تعجب نیست که او یک کیف 350000 دالری را برای خرید انتخاب می کند. کیف مجلل او با بیش از 240 الماس خیره کننده و طلای 18 عیار تزئین شده که آن را به دومین کیف گران قیمت در جهان تبدیل می کند. دارایی خالص این بشردوست نزدیک به 3 میلیارد دالر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا