ٍ
قلمرو فارسی

شهره آغداشلو درتهران جلس: ته دیگ همه  جا!

گذراندن یک بعدازظهر با شهره آغداشلو به گونه ای است که تصور می کنم انگار با رئیس جمهور ایالات متحده می گذرد

شهره آغداشلو درتهران جلس: ته دیگ همه  جا!

گذراندن یک بعدازظهر با شهره آغداشلو به گونه ای است که تصور می کنم انگار با رئیس جمهور ایالات متحده می گذرد. سلفی‌هایی با طرفداران،  ستایش از آن سوی خیابان و حتی عکس‌برداری با یک نوزاد خندان در جریان قدم زدن با او ممکن است.

 به گزارش لاس آنجلس تایمز:به محض اینکه این بازیگر از درب رستوران ترنج در وست وود عبور می کند، هلهلهء کوچکی در اتاق غذاخوری به راه می افتد و همه متوجه او می شوند.  مشتریان رستوران‌ها روی صندلی‌های خود می‌چرخند تا خیره شوند. پرسونل حیرت زده اند، در حالی که بشقاب ها را در دست دارند، سر جای خود می ایستند. همه با سلام سر خم می کنند.

آغداشلو بازیگر ایرانی الاصل است که در ده ها سریال و فیلم تلویزیونی از جمله «24»، «گستره» و «خدمت پرواز» بازی کرده است. در سال 2003، بازی او در «خانه ای از شن و مه» اولین نامزدی اسکار بازیگر زن ایرانی را برای او به ارمغان آورد. او برای بازی در فیلم «خانهء صدام» برنده جایزه امی شد.

او با قدردانی مورد توجه قرار می گیرد، سر تکان می دهد و به طرفدارانش لبخند می زند. وقتی در گوشه پشت رستوران می‌نشیند، سریع قدم برمی‌دارد.

او کوچک است اما ضعیف نیست. او در ۷۱ سالگی سرشار از سرزندگی است.

11:03 رستوران ترنج

آغداشلو یک گردش با غذای ایرانی را در اطراف تهرانجلس، منطقه ای از وست وود پر از رستوران ها، بازارها و سایر مشاغل ایرانی آغاز می کند. او اغلب در کشور، ایالت یا شهر دیگری مشغول فیلمبرداری است، اما وقتی در خانه در لس آنجلس است، او را اینجا خواهید یافت.

آیا تا به حال قرمه سبزی را امتحان کرده اید؟ او می پرسد.

صدای منحصر به فرد او فوراً قابل تشخیص است. هنگامی که او صحبت می کند.

او می گوید: «بیا دو تا بگیریم. «البته با ته دیگ. ته دیگ اینجا، ته دیگ آنجا، ته دیگ همه جا.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا