ٍ
فرهنگ و اندیشه

آهنگ هندی برنده جایزه اسکار شد

نودوپنجمین دوره جوایز اسکار شاهد برنده شدن دو جایزه از هند بود. برای نخستین باری بهترین آهنگ اصلی گروه هندوستانی.

RRR برنده جایزه اسکار شد. به گزارش اندیا تودی: اجرای آهنگ Naatu Naatu به رهبری Rahul Sipligunj و Kaala Bhairava توسط دیپیکا پادوکن روی صحنه معرفی شد. او این آهنگ را “بنگر” نامید و اجرای پس از آن تماشاگران را مجبور به ایستاده شدن وتشویق کرد. حضار حاضر در مراسم آنها را به شدت مورد تشویق قرار دادند.

دیپیکا پادوکن با ظاهر کلاسیک خود در هالیوود برای اسکار 2023 همه را تحت تاثیر قرار داد. در مراسم گالا، دیوا اولین حضور خود را به عنوان مجری انجام داد و با افتخار افراد حاضر را با آهنگ RRR Naatu Naatu معرفی کرد درمراسم اسکار 2023، دیپیکا همچنین نظرات خود را در مورد به رسمیت شناختن RRR و The Elephant Whisperers در صحنه جهانی بیان کرد و گفت که این فقط “نوک کوه یخ” است.

دیپیکا پادوکن در ویدئویی که در فضای مجازی پخش شد، در مورد تجربه خود از حضور در اسکار 2023 صحبت کرد و گفت: “من هیجان زده، عصبی و فقط در مورد همه چیز کنجکاو هستم. همهء ما با تماشای اسکار بزرگ شده ایم و می دانید، از طرفی در دنیایی که ما از آن آمده ایم، قرار نیست هر روز که از خواب بیدار می شویم ، به اسکار می رویم. وقتی در مورد RRR سؤال شد، این بازیگر ادعا کرد: “این فقط نوک کوه یخ است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا